Regulamin

Po zakupie towaru na naszej stronie otrzymacie państwo e-mail potwierdzający złożenie zamówienia z wszystkimi danymi podanymi w zamówieniu.

Informacje ogólne

1. Klienci przyjmowani są w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

2. Korzystanie ze sklepu szybkowary.com jest jednoznaczne z zaakceptowaniem warunków poniższego regulaminu.

KOSZTY WYSYŁKI:
Kurier K-ex, InPost
pobranie 20 zł
paczka 10 zł

Realizacja zamówień i Wysyłka

3. Zamówienia można składać poprzez formularz zamówienia zamieszczony na stronie internetowej, pocztą elektroniczną pod adresem biuro@szybkowary.com (365 dni w roku, 24 godziny na dobę), telefonicznie pod numerem 032 254 86 48.

4. Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 14.00, w soboty, niedziele, święta oraz inne dni wolne od pracy realizowane będą kolejnego dnia roboczego.

5. Klient dokonujący zakupów w sklepie szybkowary.com zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail w celu umożliwienia pracownikowi sklepu potwierdzenia zamówienia.

6. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 7 dni zostaną uznane za nieważne.

7. Zastrzegamy sobie prawo do dokonywania zmian cen produktów znajdujących się w sklepie bez wcześniejszego powiadomienia.

8. W razie ewentualnej zmiany cen produktów już zamówionych, klient zostanie o tym natychmiast poinformowany. W przypadku braku akceptacji nowych cen, zamówienie na określony produkt zostanie anulowane.

9. W uzasadnionych przypadkach sklep zastrzega sobie prawo do zażądania przedpłaty, zmiany lub ograniczenia sposobu płatności a nawet odstąpienia od realizacji zamówienia.

10. Ceny znajdujące się w sklepie szybkowary.com są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

11. Sklep szybkowary.com wystawia paragony lub faktury VAT. W celu otrzymania faktury VAT należy o tym poinformować podczas składania zamówienia.

12. Towary zamówione w sklepie dostarczane są do klienta firmą kurierską (InPost i K-ex) lub Pocztą Polską. Towary te dostarczane są pod adres podany w zamówieniu. Towar można również odbierać osobiście w siedzibie naszej firmy w godzinach jej urzędowania. Koszty wysyłki zawarte są w zamówieniu.

13. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do max. 3 dni. W razie wydłużenia czasu realizacji zamówienia pracownik szybkowary.com skontaktuje się z zamawiającym telefonicznie w celu poinformowania o opóźnieniu oraz potwierdzenia dalszej chęci realizacji zamówienia.

14. Produkty sprzedawane przez szybkowary.com objęte są gwarancją producenta, importera lub sprzedawcy obowiązującą na terenie Polski.

Sposoby płatności

15. Płatność za pobraniem. Za przesyłkę należy zapłacić pracownikowi firmy spedycyjnej, przy odbiorze towaru.

16. Przedpłata. Kwotę pokrywającą wartość zakupionych przedmiotów oraz ewentualne koszty przesyłki należy wpłacić na rachunek bankowy firmy. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia, które nie zostało wcześniej potwierdzone lub w przypadku rezygnacji z zamówienia zwrot wpłaty nastąpi w ciągu 14 dni. Numer rachunku bankowego podany jest w zakładce Kontakt.

17. Płatność gotówką w siedzibie firmy. Kwotę pokrywającą wartość zakupionych przedmiotów należy uiścić w kasie sklepu.

Zwroty i reklamacje

18. W terminie 10 dni od dnia dostarczenia zamówionego towaru, kupujący ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn. Możliwość zwrotu dotyczy tylko produktów zakupionych na odległość.

19. Zwracany towar zostanie przyjęty w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku, z kompletną zawartością, w stanie niezmienionym. Możliwości zwrotu nie podlegają rozpakowane produkty.

20. W przypadku zwrotu towar należy odesłać na własny koszt wraz z pisemnym oświadczeniem, dowodem zakupu, gwarancją, instrukcją oraz numerem rachunku na który sklep ma dokonać zwrotu zapłaty.

21. Zwrot zapłaty nastąpi w ciągu 14 dni od otrzymania zwróconego towaru lub w przypadku zakupu na fakturę vat, w ciągu 14 dni od otrzymania podpisanej kopii faktury korygującej.

22. Reklamacje dotyczące braku towarów w przesyłce lub uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu zostaną rozpatrzone tylko po przedstawieniu protokołu reklamacyjnego sporządzonego w obecności spedytora w momencie dostawy.

23. Wszelkie zwroty reklamacyjne wysłane na koszt szybkowary.com nie będą przyjmowane, chyba że wcześniej nastąpiły inne ustalenia.

24. Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni i może zostać wydłużony do 30 dni gdyby zachodziła konieczność poddania sprzętu specjalistycznym testom.

25. Wszelkie zwroty i reklamacje należy wysyłać na adres sklepu.

Postanowienia końcowe

26. Sklep szybkowary.com zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu w dowolnym czasie, zgodnie z art. K.c.

27. Istnieje możliwość odbioru osobistego zakupionego lub zamówionego wcześniej towaru w biurze firmy przy ul.Męczenników Oświęcimia 25 w Radzionkowie

28. Sklep szybkowary.com nie bierze na siebie odpowiedzialności za niewypełnienie swych zobowiązań z powodu siły wyższej.

29. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym szybkowary.com jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu.