O producencie

Producent szybkowarów Hawkins Cookers Limited swoimi tradycjami sięga 1959 roku! Dzisiaj posiada dwa biura, trzy fabryki i ponad 1000 osób pracujących. Jest liderem na rynku szybkowarów w Indiach i eksportuje swoje wyroby od 1974 roku do kilkudziesięciu kraju na sześciu kontynentach.

Do dziś sprzedano ponad 42 miliony szybkowarów na świecie. Obecnie posiada w swojej ofercie 57 modeli w 10 różnych liniach celem zadowolenia nawet najbardziej wymagającego klienta. Wszystkie modele zostały przebadane przez organizację non-profit znajdującą się w USA – Underwriters Laboratories instytucją zajmującą się testowaniem produktów dla bezpieczeństwa publicznego. Jeden z naszych szybkowarów – FUTURA jest wystawiony w Muzeum Sztuki Nowoczesnej (The Museum of Modern Art) w Nowym Yorku jako jedyne naczynie tego typu!

Marka HAWKINS jest znana z bezkompromisowych działań w zakresie jakości. Każdy szybkowar jest sprawdzany pod względem szczelności. Staranny dobór materiałów, najlepsze metody produkcji oraz ścisła kontrola jakości sprawiły, że naczyniom HAWKINS zaufały już miliony ludzi którzy ich używają do dziś!